DIZAJN – MODERNITA – UNIVERZALITA

Sme nová slovenská značka špecializujúca sa na navrhovanie a výrobu kúpeľňových a toaletných zariadení. Aj keď pracujeme krátko, naše vybavenie si už všimli a ocenili ľudia hľadajúci moderné a komplexné riešenia. Je pre nás dôležité, aby ponúkané výrobky boli maximálne prispôsobené očakávaniam zákazníkov a spĺňali normy moderného trhu. Starostlivo počúvame súčasné potreby záujemcov o našu ponuku a na tomto základe vytvárame toaletné potreby Mexen. Zameriavame sa na dizajn, modernosť a univerzálnosť. Čo to znamená v praxi?

VYBAVENIE KÚPEĽNE MÓDA

Podľa nášho názoru je ideálne kovanie tak, aby zdobilo kúpeľňu a umožnilo vám to zariadiť mnohými spôsobmi. Naša ponuka zahŕňa sprchovacie kabíny, sprchové súpravy, sprchové vaničky, vodovodné batérie, kúpeľňovú keramiku, vane, skryté rámy, odtoky potrubí, sifóny a mnoho ďalšieho. Všetky tieto výrobky boli navrhnuté dizajnérmi orientovanými na najnovšie trendy a vyrobené s ohľadom na najmenšie detaily. Umožnia vám vyzdobiť interiér vkusom bez ohľadu na to, či uprednostňujete klasický štýl alebo si vyberáte moderné formy. Široký výber modelov a schopnosť prispôsobiť ich individuálnym potrebám znamená, že s nami môžete ľahko zariadiť kúpeľňu svojich snov

VYSOKÉ KVALITNÉ ZARIADENIA

Na výrobu našich armatúr používame iba tie najkvalitnejšie materiály, ako sú extrémne silné a nepoškodené tvrdené sklo, ochranný náter sanitárnej keramiky, kovy odolné voči korózii a vysoko kvalitné materiály. Zameriavame sa na moderné riešenia, vďaka ktorým naše kovania nielen esteticky vyzerajú a vynikajú svojou odolnosťou, ale sú aj maximálne funkčné. Naše skryté rámy zaručujú správnu funkciu sanitárneho vybavenia po mnoho rokov, toalety sú vybavené pomaly sa uzatvárajúcimi, tichými doskami, zatiaľ čo sprchovacie kabíny a vane poskytujú najvyššie pohodlie pri kúpaní vďaka ergonomickému dizajnu a zariadeniam charakteristickým pre jednotlivé modely.

ATRAKČNÉ CENY

Naším cieľom je osloviť všetkých zákazníkov, ktorí sa zaujímajú o nákup moderných, funkčných a štýlových doplnkov, a preto zabezpečujeme, že pri zachovaní produktov najvyššej kvality im môžeme ponúknuť lacné. Kúpeľňové vybavenie Mexen je univerzálne, pretože je cenovo dostupné a preto dostupné všetkým zákazníkom, ale aj vďaka svojmu dizajnu. Navrhujeme kovania, berúc do úvahy súčasné trendy a nápady interiérového dizajnu, ktoré sa tešia najväčšiemu záujmu zákazníkov, ale nezabúdajú na to, že vybavenie kúpeľní sa kupuje už roky. Preto vyvážime módny dizajn s osvedčenými klasickými riešeniami, čím získame kovania, ktoré stále vyzerajú rovnako. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!